Warning: fopen(/home/superkumpir/public_html/system/logs/openbay.log): failed to open stream: Permission denied in /home/superkumpir/domains/superkumpir.com/public_html/system/library/log.php on line 6 Hakkımızda
BİZE ULAŞIN +90 (312) 541 10 46 e-mail info@superkumpir.com

Hakkımızda

Pico’ nun Evi anlamını taşıyan Dome Pico ® 1998 yılında Ankara'da kurulmuş olan P.A.N.G. İth. İhr. Gıda İnş. Tur. Tic. ve San. Ltd. Şti.'nin fast food yatırımlarında kullandığı tescilli bir markasıdır.

SÜPERKUMPİR &SALATA BİR DOME PICO KURULUŞUDUR.

Dome Pico ®'nun ilk noktası Ağustos 1999'da Ankara Ankamall Alışveriş Merkezinde açılmıştır. Daha sonra Kentpark Alışveriş Merkezinde açılmıştır.Kentpark AVM ile şube sayılarını artırmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; temiz ve hijyenik ortamlarda güvenli ve lezzetli ürünler üretip insan sağlığını ön planda tutmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ
Müşteri taleplerini karşılayarak geleneksel lezzetlerde farklılıklar tasarlayıp kalıcı üstünlükler sağlamak ve kalitemizden ödün vermeyerek daha çok müşteriye ulaşmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Fast food sektöründe markalaşma süreci içinde olan PANG GIDA;
Merkez ofis ve şubeler çalışanlarının katılımı ile temiz ve hijyenik ortamlarda iş ve işçi güvenliğini en üst seviyede tutarak kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünlerin yanında hızlı servis uygulamaları ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sürekli gelişmeyi, yasa ve mevzuatlara uyarak insan sağlığını ve gıda güvenliğini ön planda tutmayı benimsemiş ve amaç edinmiştir.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ
DOME PICO ® Fast-food Restaurant'ı iki bölümden oluşmaktadır. Restaurant'ın ön kısmı açık mutfak olup, ürünler sipariş üzerine hazırlanmaktadır. Arka planda, ürün hazırlık, depolama,
personel odası ve ofis bölümlerimiz bulunmaktadır. Ürünlerin hazırlanması ve sunulmasındaki titizlik, hijyen, kalite ve standart hizmet temel prensip olarak belirlenmiştir.

SÜPERKUMPİR &SALATA BİR DOME PICO KURULUŞUDUR.


Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/superkumpir/domains/superkumpir.com/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/superkumpir/domains/superkumpir.com/public_html/system/library/log.php on line 14